Budowa dróg i architektura krajobrazu

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy idealnym partnerem na placu budowy.
Niezależnie od charakteru danego zamówienia: komercyjnego, publicznego czy prywatnego, w Kleinhausie dysponujemy niezbędnym know-how do perfekcyjnej obsługi Twojego placu budowy.
Układanie kostki brukowej w zakresie budowy dróg i architektury krajobrazu to nasza domena.

Brukowanie to nasza codzienność
Można na nas polegać od warstwy nośnej po ostatnią fugę.

Nasze usługi:
  • nawierzchnie brukowe z betonu, klinkieru i kamienia naturalnego
  • ścieki uliczne, rynny i krawężniki
  • budowa warstw nośnych
  • renowacja kostki brukowej
  • integracja kostki brukowej na drogach asfaltowych
Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami podwykonawczymi, prześlij zapytanie ofertowe!Utrzymanie parków i powierzchni zielonych

Kompleksowy serwis, perfekcyjne wyniki. Oto Kleinhaus!

Zajmujemy się utrzymaniem parków i powierzchni zielonych, tak publicznych, jak i komercyjnych. Budżet pod kontrolą i przebieg zgodnie z planem: każdorazowo gwarantujemy optymalne wyniki.

Oprócz przycinania drzew i krzewów, koszenia trawy
i odchwaszczania jesteśmy odpowiednim partnerem w zakresie oczyszczania utwardzonych nawierzchni wszelkiego typu, ze szczególnym uwzględnieniem utrzymania zimowego. Nasz 24-godzinny serwis zimowy gwarantuje stałe odśnieżanie i usuwanie lodu.

Nasze zespoły serwisowe są wykwalifikowane i pracują zgodnie z najnowszymi zasadami techniki i bezpieczeństwa pracy. Roboty są dokumentowane na bieżąco w postaci raportów. Ma to służyć zwiększeniu transparencji rozliczenia.

Jeśli odpowiadają Państwo za publiczne lub prywatne place zabaw, jesteśmy odpowiednim partnerem w zakresie ich konserwacji, utrzymania i kontroli. Nasi pracownicy posiadają certyfikaty i są przeszkoleni zgodnie z DINSPEC79161,
a tym samym posiadają odpowiednie uprawnienia do zapewnienia bezpieczeństwa i porządku na placu zabaw. Dokumenty potwierdzające znajdują się w naszym serwisie.